تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 18 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 18 بهمن


بیت کوین کش توانست مقاومت 450 دلاری را بشکند و به 465 دلار صعود کند در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 469 دلار است و خرس ها موفق به رساندن قیمت به زیر سطح حمایت میانگین متحرک ساده 50 روزه نشدند.

نمودار روزانه بیت کوین کش 18 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش مسطح شدن میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 430 دلار  و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی RSI در نزدیکی نقطه میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد و هیچ مزیتی برای گاوها و خرس ها ندارد. اکنون با افزایش قیمت بیت کوین کش به 465 دلار گاوها سعی می کنند قیمت بیت کوین کش را به 515 دلار و سپس 539 دلار برسانند. برعکس، اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه برسانند، قیمت بیت کوین کش می تواند تا حمایت بعدی با قیمت 370 دلار و سپس به 353 دلار ریزش کند.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

اکثر صرافی ها از جمله صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال