تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، شنبه 15 آذر


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، شنبه 15 آذر


بیت کوین کش در تاریخ 2 و 3 دسامبر الگوهای شمعی روزانه پی در پی ایجاد کرد که نشان دهنده عدم تصمیم گیری بین گاوها و خرس ها است. گاوها امروز سعی کردند حرکت صعودی را از سر بگیرند اما دم بلند نمودار های شمعی فروش تهاجمی خرس ها را در سطوح بالاتر نشان می دهد. خرس ها سعی کردند قیمت را به زیر حمایت 280 دلار برسانند اما گاوها از این سطح دفاع می کنند. قیمت بیت کوین کش در تاریخ  29 نوامبر (9 آذر) به بالاتر از 280 دلار افزایش یافت اما در 61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی با یک مقاوت رو به رو بود که گاوها نتوانستند قیمت بیت کوین کش  را به بالای 61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی در 324 دلار در تاریخ 30 نوامبر و 1 دسامبر (10 و 11 آذر)  برسانند. این باعث جلب سود شد و این آلت کوین به پایین ترین سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (283 دلار) ریزش کرد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 283 دلار است. 

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، هر دو میانگین های متحرک نمایی و ساده در حال مسطح شدن هستند و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی RSI دقیقاً بالاتر از نقطه میانی است که تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد. شکست در زیر سطح پشتیبانی 280 دلار می تواند قیمت را به میانگین متحرک ساده 50  روزه (268 دلار) و سپس به 246 دلار برساند. از طرف دیگر، اگر گاوها قیمت را بالای 300 دلار حفظ کنند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 320 دلار و سپس به 338 دلار برسد.

دیدگاه مدیر عامل پی پال در رابطه با ارزهای دیجیتال

 Dan Schulman، مدیر عامل شرکت PayPal در رویدادی مجازی که امروز برگزار شد گفت که او دیدگاه بسیار گاوی(صعودی) نسبت به انواع مختلف ارز های دیجیتال دارد. وی بیان کرد:

من فکر می کنم ارز های دیجیتال قادر هستند که یک سیستم مالی باشند، سیستمی که بر اساس تکنولوژی های مدرن می باشد و سرعت بالایی دارد، مفید تر است، برای آوردن مردم جدید به آن سیستم مناسب است، به کاهش هزینه ها کمک می کند و می تواند سلامت مالی را برای مردم فراهم آورد. در بلند مدت، من دیدگاهی بسیار صعودی نسبت به تمامی انواع ارز های دیجیتال دارم.”

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.