تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 11 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 11 بهمن


بیت کوین کش در تاریخ 28 ژانویه به سطح حمایت 370 دلاری برگشت کرد که نشان دهنده این است که گاوها در تلاشند از این سطح دفاع کنند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 400 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 11 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

در حال حاضر برگشت قیمت به سطوح بالاتر در میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 437 دلار با مقاومت مواجه است. اگر قیمت از سطح فعلی ریزش کند و به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه در قیمت 395 دلاربرسد، خرس ها سعی می کنند قیمت را به زیر ناحیه حمایت 370 تا 353 دلار برسانند.

 با این حال، میانگین متحرک نمایی 20 روزه در حال مسطح شدن است و شاخص قدرت نسبی RSI دقیقاً زیر نقطه میانی است و این نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است. اگر گاوها بتوانند قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه را حفظ کنند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 465 دلار و سپس به 515 دلار افزایش یابد.

در روز گذشته قیمت بیت کوین از 32000 دلار به 38500 دلار افزایش یافت که در نتیجه ی تغییر در بیوگرافی توییتر ایلان ماسک به #bitcoin بود.  این موضوع بر تمام آلت کوین های مهم نیز تاثیر گذاشت اما فعلاً تمرکز بر روی بیت کوین است. در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین 33828 دلار است.

 

در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید. علاوه بر این صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به کاربران ارائه می دهد تا  بتوانند به صورت ایمن ارز دیجیتال خود را نگهداری کنند.

 برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله (نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.

در صرافی بیتکس 24 شما علاوه بر بیت کوین کش می توانید بیت کوین، اتریوم و تتر را خرید و فروش کنید

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه بفرمایید.