تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 9 دی


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 9 دی


گاوها در حال حاضر تلاش می کنند بیت کوین کش را به بالای مقاومت 370 دلاری برسانند. در صورت موفقیت، یک نشانه مثبت بزرگ خواهد بود زیرا در طی دو تلاش قبلی، قیمت به سرعت از این سطح معکوس شده بود. بیت کوین کش طی روزهای گذشته به طور مکرر سعی کرده است از سطح 353 دلاری عبور کند هرچند که دو مرتبه توانست این سطح را بشکند اما گاوها نتوانستند این سطح را حفظ کنند. این نشان می دهد که معامله گران با هر افزایشی بالاتر از 353 دلار، به شدت اقدام به فروش می کنند.  اگر گاوها موفق شوند این سطح مقاومت را بشکنند و حفظ کنند صعود بیت کوین کش به 500 دلار امکان پذیراست. در حال حاضر بیت کوین کش در بازه وسیعی بین 255 دلار تا 370 معامله می شود. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش مقاله 343 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 9 دی

نمودار روزانه بیت کوین کش

شیب اندیکاتور میانگین های متحرک صعودی است و قرار گرفتن شاخص مقاومت نسبی RSI  بالای 64 نشان می دهد که گاوها فرمانده بازارهستند. اگر آنها بتوانند قیمت را از370 دلار بالاتر ببرند و روند صعودی را حفظ کنند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 409 دلار و سپس به 430 دلار برسد. بر عکس، اگر خرس ها مجدداً از مقاومت 370 دلاری دفاع کنند و قیمت به شدت کاهش یابد، ممکن است قیمت بیت کوین کش بین 370 تا 255 دلار برای چند روز دیگر حفظ شود.

در روزهای گذشته قیمت بیت کوین بعد از رسیدن به بالای 29000 دلار دچار یک افت جزئی قیمت شد و اکنون قیمت بیت کوین 26519 دلار است و در حال حاضر با مقاومت روانی 30000 دلاری رو به رو است. اتریوم هم در روزهای گذشته 13 درصد افزایش قیمت داشته و به بالاترین قیمت از می 2018 یعنی به بالای 700 دلار رسید و اکنون قیمت اتریوم 343 دلار است. یک تحلیلگر که اتریوم را با دقت زیر نظر دارد مسیر صعودی اتریوم را در کوتاه مدت به سمت 850 دلار می داند. احتمالا رالی اتریوم تازه شروع شده است. این تحلیل گر انتظار حرکت صعودی اتریوم به سمت 800 و 850 دلار را دارد. این تریدر اظهار می دارد که قدرت اتریوم بر روی ارز جفت آن یعنی بیت کوین می تواند باعث تحریک این روند شود. روند کلی آلت کوین ها در میان مدت که کاملا به اتریوم وابسته است در روزهای آتی مشخص خواهد شد.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.