تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 7 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 7 بهمن


بیت کوین کش در حال حاضر در 454 دلار با مقاومت رو برو است. بیت کوین کش در حال حاضر در تلاش است تا به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (454 دلار) افزایش یابد و پایدار بماند. در صورت موفقیت، قیمت می تواند تا 539 دلار افزایش یابد. شکست و نزدیک شدن قیمت به بالاتر از این مقاومت می تواند منجر به تست مجدد سطح 631 دلاری شود. برعکس، اگر گاوها نتوانند قیمت بیت کوین کش را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه حفظ کنند، خرس ها ممکن است دوباره قیمت را تا سطح حمایت 370 دلار کاهش دهند.  شکست و بسته شدن قیمت به زیر 353 دلار می تواند قیمت را به 275 دلار برساند.

نمودار بیت کوین کش 7 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

اندیکاتورها در حال حاضر نشان دهنده مزیت نه برای گاوها و نه برای خرس ها نیستند. مسطح شدن میانگین متحرک نمایی متوسط 20 روزه و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی RSI نزدیک به نقطه میانی نشان می دهد که قیمت بیت کوین کش ممکن است  برای چند روزه آینده در این محدوده ثابت باقی بماند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش مقاله 31779  دلار است.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

امکان خرید و فروش بیت کوین کش به صورت ریالی در بیتکس 24 برای کاربران مهیا کرده است. در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. در واقع در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند. زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش ‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید. معاملات در صرافی بیتکس 24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می شود.

همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

در صرافی بیتکس 24 شما علاوه بر بیت کوین می توانید اتریوم، بیت کوین کش و تتر را خرید و فروش کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.