تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 5 اسفند


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 5 اسفند


بیت کوین کش به زیر سطح حمایت 670 دلاری کاهش یافت و روند به نفع خرس ها متمایل شد. در روزهای گذشته بیت کوین  کش یک عملکرد محدود از 670 تا 745 دلار داشت که با کاهش قیمت به زیر سطح حمایت 670 دلار ، نزولی شد. این شکست نشان داد که تعادل به نفع خرس ها متمایل شده است.

بیت کوین کش به زیر سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت610 دلار شکسته شد و حتی روز گذشته به 533 دلار پایین ترین سطح خود کاهش یافت. با این حال، گاوها به شدت پایین ترین سطح حمایت یعنی 539 دلار را خریداری کردند و در نتیجه بیت کوین کش یک جهش شدید قیمت به دست آورد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 591 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 5 اسفند

نمودار روزانه بیت کوین کش

بیت کوین کش در روزهای آینده

اگر بیت کوین کش بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه باقی بماند، گاوها دوباره سعی می کنند قیمت را به محدوده 670 تا 745 دلار برسانند که در صورت موفقیت، نشان دهنده این است که اصلاح فعلی قیمت به پایان رسیده است. برعکس، اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، ممکن است بیت کوین کش دوباره به 539 دلار و سپس به میانگین متحرک ساده 50 روزه در قیمت 510 دلار ریزش کند.

خرید بیت کوین کش

در حال حاضر یکی از آسان ترین و امن ترین راه های خرید ارز دیجیتال از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران است که بیتکس 24 یکی از امن ترین و مطمئن ترین صرافی های فعال در ایران است. در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است.

بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 بلافاصله برای شما کیف پول تولید می شود که شما می توانید برای خرید بیت کوین کش کیف پول خود را از طریق درگاه بانکی شارژ کنید و اقدام به خرید کنید.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

در بیتکس 24 علاوه بر بیت کوین کش سه ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر نیز قابل خرید و فروش هستند و در آینده ارزهای دیجیتال دیگر اضافه خواهد شد.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال