تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 30 دی


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 30 دی


خرس ها در دفاع از سطح مقاومت 515 دلاری موفق نبودند و گاوها توانستند این سطح مقاومت را بشکنند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از ناحیه مقاومت 515 دلار تا 539 دلار برسانند و حفظ کنند، قیمت بیت کوین کش می تواند تا 631 دلار افزایش یابد. خرس ها ممکن است با قدرت از این سطح دفاع کنند اما اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از آن بالا ببرند، روند صعودی می تواند به 833 دلار برسد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 525 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 30 دی

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شیب اندیکاتورهای میانگین های متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI  در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان دهنده این است که مسیر کمترین مقاومت در روند صعودی را دارد.  برخلاف این فرض ، اگر قیمت از مقاومت بالایی پایین آمده و به زیر خط روند صعودی شکسته شود، نشان دهنده این است که احساسات حاکم بر بازار منفی شده است و معامله گران در حال بستن پوزیشن های خود در رالی قیمت هستند که این می تواند منجر به سقوط به 370 دلار شود. در حال حاضر می توان گفت با شکسته شدن مقاومت 500 دلاری سرمایه ‌گذاران بیشتری جذب بازار خواهند شد و قیمت تا 600 دلار افزایش خواهد یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید بیت کوین کش مقاله " خرید بیت کوین کش" مطالعه بفرمایید.

امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد. بیتکس 24 یکی از معتبرترین صرافی های فعال در ایران است. معاملات در بیتکس 24 به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی انجام می شود. علاوه بر بیت کوین کش شما می توانید سه ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر را نیز در بیتکس 24 خریداری کنید و شما می توانید بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت ارز دیجیتال بیت کوین کش را به صورت ریالی خریداری کنید.

 

برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله(نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.