تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 28 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 28 بهمن


بیت کوین کش در 13 فوریه بالاتر از مقاومت 631 دلار شکسته شد و در 14 فوریه (26 بهمن) به 750 دلار افزایش یافت. روز گذشته خرس ها قیمت را به 631 دلار رساندند اما گاوها این افت قیمت را به شدت خریداری کردند. خریداران شتاب خود را حفظ کرده و قیمت را به بالاترین قیمت 52 هفته در 773 دلار رساندند. هدف بعدی روند صعودی 900 دلار است. در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین کش 731 دلار است.

نمودار بیت کوین کش 28 بهمن

نمودار ساعتی بیت کوین کش

بیت کوین کش در روزهای آینده

اگر گاوها موفق نشوند قیمت بیت کوین کش را بالای 750 دلار حفظ کنند، بیت کوین کش ممکن است دوباره به 631 دلار کاهش یابد. شکست قیمت به زیر 631 دلار نشانگر ضعف روند است و ممکن است منجر به سقوط قیمت به 539 دلار شود. چنین حرکتی می تواند شروع مرحله بعدی حرکت صعودی را به تأخیر بیندازد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

اکثر صرافی ها از جمله صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال