تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 21 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 21 بهمن


بیت کوین کش در 6 فوریه بالاتر از سطح مقاومت 465 دلاری شکسته شد، اما گاوها نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند که باعث جذب سود توسط معامله گران شد و این آلت کوین در تاریخ 7 فوریه (19 بهمن) به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه با قیمت 439 دلار سقوط کرد.

نمودار روزانه بیت کوین کش 21 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

با این وجود خرس ها نتوانستند از افت قیمت 7 فوریه استفاده کنند و قیمت را به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه با قیمت 422 دلار برسانند و گاوها دوباره قیمت را به 465 دلار رسانند که این احتمال رالی را به 515 دلار افزایش می دهد. در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 480 دلار است. بر خلاف این فرض اگر قیمت بیت کوین کش از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه برسد، نشان دهنده ضعف روند است و ممکن است قیمت کاهش یابد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

اکثر صرافی ها از جمله صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال