تحلیل تکنیکال بیت‌کوین‌کش، سه‌شنبه 2 دی


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین‌کش، سه‌شنبه 2 دی


بیت کوین کش در تاریخ 20 دسامبر به بالای 353 دلار افزایش یافت اما گاوها نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. امروز دوباره، قیمت به بالای 353 دلار رسید اما خرس ها به شدت از سطوح بالاتر دفاع می کنند همانطور که از دم بلند نمودارهای شمعی دیده می شود و در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 314 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

 گاوها در حال حاضر در تلاشند تا از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (297 دلار) دفاع کنند. اگر قیمت از این حمایت بازگردد، گاوها یکبار دیگر تلاش می کنند بیت کوین کش را بالاتر از 353 دلار برسانند و حفظ کنند. در صورت موفقیت، بیت کوین کش ممکن است سفر خود را به 500 دلار آغاز کند. با این حال، اگر خرس ها از ناحیه مقاومت 338 تا 353 دلار دفاع کنند، قیمت می تواند به تدریج به 240 دلار سقوط کند و ممکن است بیت کوین کش قبل از شروع روند بعدی ممکن است مدتی به فاز تثبیت قیمت وارد شود.

در واقع سقوط 1500 دلاری بیت کوین تاثیر منفی بر روی آلت کوین ها داشته است. بعد از اینکه دیروز قیمت بیت کوین سقوط کرد، هر آنچه که در اطراف آن بود با شدت بیشتری تحت تاثیر قرار گرفت. دیروز قیمت این ارز رمزپایه به زیر 22200 دلار رسید و روند معکوسی را پس از ثبت رکورد  24209 دلاری روز یکشنبه رقم زد. در حال حاضر هم این ارز با قیمت  22860 دلار در حال معامله شدن است. اما همچنان نزدیک به بالاترین سطح خود قرار دارد و حدود 5 درصد کاهش یافته است.

برای مثال، اتریوم در 24 ساعت گذشته 6 درصد کاهش یافته است. ریپل (XRP) با 8 درصد، لایتکوین با 10 درصد، بیت کوین کش با 11 درصد و چینلینک با 8 درصد کاهش، همگی در این گروه جای گرفته اند.

در حالی که کوین های زیادی در بازار وجود دارد که هیچ ارتباطی با بیت کوین ندارند، قیمت بسیاری از کوین های برتر بازار مستقیماً تحت تاثیر قیمت بیت کوین قرار دارند. دلیل این همبستگی آن است که بیت کوین بزرگ ترین ارز به لحاظ ارزش بازار است. بیت کوین کش نیز تحت تاثیر بیت کوین اصلاحی نزولی را آغاز کرد و 11 دصد کاهش یافت و در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 314 دلار است.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برای خرید بیت کوین کش به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.