تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 18 آذر


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 18 آذر


گاوها کاهش قیمت را تا سطح حمایت 280 دلار خرید می کنند که نشان می دهد گاوها در افت قیمت خرید می کنند و مانع سقوط بیشتر قیمت بیت کوین کش می شوند و در تلاشند قیمت را به 300 دلار برسانند. اما خرس ها اکنون در تلاشند قیمت بیت کوین کش را به زیر 280 دلار برسانند. در صورت موفقیت، قیمت می تواند به اندیکاتور میانگین متحرک ساده 50 روزه یعنی 270 دلار و سپس به 246 دلار سقوط کند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 284 دلار است.

قیمت بیت کوین کش در تاریخ 29 نوامبر به بالاتر از 280 دلار افزایش یافت اما در 61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی با یک مقاوت رو به رو بود که گاوها نتوانستند قیمت بیت کوین کش  را به بالای  61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی در 324 دلار در تاریخ 30 نوامبر و 1 دسامبر (10 و 11 آذر)  برسانند. این باعث جلب سود شد و این آلت کوین به پایین ترین سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (283 دلار) ریزش کرد.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شیب اندیکاتور میانگین های متحرک ساده و نمایی  مسطح است و شاخص قدرت نسبی RSI  نزدیک نقطه میانی است که نشان می دهد گاوها در حال از دست دادن قدرت خود هستند. اگر قیمت بیت کوین کش از سطح فعلی یا سطح حمایت 280 دلاری افزایش یابد و به بیش از 300 دلار صعود کند، این روند نزولی فاقد اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی نشانگر بازگشت گاوها به میدان خواهد بود. بالاتر از 300 دلار، این رالی قیمت می تواند به 320 دلار و سپس به 338 دلار برسد.

دیدگاه مدیر عامل پی پال در رابطه با ارزهای دیجیتال

 Dan Schulman، مدیر عامل شرکت PayPal در رویدادی مجازی که امروز برگزار شد گفت که او دیدگاه بسیار گاوی(صعودی) نسبت به انواع مختلف ارز های دیجیتال دارد. وی بیان کرد:

من فکر می کنم ارز های دیجیتال قادر هستند که یک سیستم مالی باشند، سیستمی که بر اساس تکنولوژی های مدرن می باشد و سرعت بالایی دارد، مفید تر است، برای آوردن مردم جدید به آن سیستم مناسب است، به کاهش هزینه ها کمک می کند و می تواند سلامت مالی را برای مردم فراهم آورد. در بلند مدت، من دیدگاهی بسیار صعودی نسبت به تمامی انواع ارز های دیجیتال دارم.”

 

منبع:Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید.