تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 16 دی


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، سه‌شنبه 16 دی


بیت کوین کش در تاریخ 2 ژانویه از میانگین متحرک نمایی 20 روزه در 340 دلار برگشت و در 3 ژانویه (14 دی) بالاتر از مقاومت 370 دلاری قرار گرفت که دروازه ها را برای رسیدن به منطقه مقاومت 497 تا 515 دلار باز کرد. با این حال ، معامله گران امروز به صورت تهاجمی سود را در سطوح بالاتر رزرو کردند  که قیمت را به سمت ناحیه شکست 370 دلار کاهش داد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 402 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

شیب اندیکاتور  میانگین های متحرک صعودی است و شاخص مقاومت نسبی RSI در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان می دهد گاوها برتری دارند. اگر قیمت بیت کوین کش از این سطح حمایت بازگردد، گاوها ممکن است دوباره تلاش کنند قیمت را به 515 دلار برسانند. در صورت ریزش و حفظ قیمت به زیر 353 دلار توسط خرس ها این روند صعودی باطل خواهد شد. چنین حرکتی نشان می دهد که می تواند منجر به یک محدوده تثبیت قیمت شود.

بیت کوین در روزهای گذشته بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافت و به بالای 34000 دلار رسید. و توانست رکورد قیمت خود را بر حسب طلا بشکند. بر اساس اطلاعات MarketWatch ، در حالی که بیت کوین (BTC) روز جمعه (12 دی) از منطقه 29000 عبور کرد، این ارز دیجیتال به بالاترین سطح قیمت خود بر حسب طلا رسید؛ یعنی هر واحد بیت کوین اکنون برابر 15.40 اونس طلا است. به این ترتیب رکورد قبلی ثبت شده در ماه دسامبر 2017 (آذر 96) شکسته شد. به این ترتیب بیت کوین شاهد جهش قیمتی عظیم بود که طی ماه های گذشته تحلیل گران بسیاری به آن اشاره کرده بودند. در حال حاضر قیمت بیت کوین 31441 دلار است.

از نظر تاریخی، به دنبال یک رالی قوی بیت کوین ، آلت کوین ها روند صعودی سریعی را تجربه کردند. معامله گران معمولاً این alt season را می نامند زیرا بسیاری از آلت کوین ها تمایل دارند به طور هم زمان افزایش پیدا کنند. اتریوم در تاریخ 3 ژانویه (14 دی) به راحتی سطوح مقاومت 800 تا 840 دلار را پشت سر گذاشت که خریدهای تهاجمی گاوها را نشان می دهد این روند امروز هم ادامه یافت و بزرگترین آلت کوین به بالاترین قیمت روز خود در 11156 دلار رسید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.