تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 14 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، سه‌شنبه 14 بهمن


رالی بیت کوین کش با مقاومت شدیدی در 429 دلار مواجه است در واقع بیت کوین کش در میانگین متحرک نمایی 20 روزه با قیمت 429 دلار با مقاومت رو برو است که نشان می دهد خرس ها برای دفاع از این سطح تلاش می کنند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 418 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

اگر قیمت کاهش یابد و به زیر سطح حمایت 370 تا 353 دلار شکسته شود، بیت کوین کش می تواند تا 275 دلار کاهش یابد. کاهش شیب میانگین متحرک نمایی 20 روزه و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی  RSI درست در زیر نقطه میانی نشان دهنده برتری نسبی خرس ها است.  برخلاف این فرض، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 465 دلار و سپس به 539 دلار برسد. اما اگر قیمت از این مقاومت کاهش یابد، بیت کوین کش می تواند تثبیت خود را برای چند روز دیگر تمدید کند.

خرید بیت کوین کش در صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. در واقع در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

همچنین صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.