تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، دوشنبه 27 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، دوشنبه 27 بهمن


بیت کوین کش توانست در 12 فوریه سطح مقاومت 539 دلاری را بشکند و سبب افزایش خرید گاوها شد. این آلت کوین شتاب حرکت خود را افزایش داد و در 13 فوریه (25 بهمن) به بالاتر از مقاومت 631 دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین کش 685 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 27 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

بیت کوین کش در روزهای آینده

فتیله بلند نمودارهای شمعی در روز گذشته نشان می دهد که معامله گران کوتاه مدت ممکن است پس از افزایش قیمت اخیر سود خود را ثبت کنند و بیت کوین کش ممکن است به 631 دلار برسد که چنین اتفاقی برای این آلت کوین افتاد در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 642 دلار است.

اگر گاوها بتوانند از سطح 631 دلاری حمایت کنند، نشانگر خرید در هر افت جزئی قیمت است و اگر موفق شوند قیمت را به بالای 730 دلار برسانند، روند صعودی می تواند به 900 دلار برسد.

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، در حال حاضر شیب هر دو میانگین متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI در ناحیه بیشینه خرید است که نشان دهنده برتری گاوها است. بر خلاف این فرض اگر قیمت از 631 دلار کاهش یابد اصلاح قیمت می تواند عمیق تر شود و به 539 دلار برسد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین کش 27 بهمن

نمودار 4 ساعته بیت کوین کش

نمودار 4 ساعته بیت کوین کش نشان می دهد که خرس ها از مقاومت 720 دلاری دفاع می کنند و گاوها با افت قیمت به 650 دلار خرید می کنند. اگر خریداران بتوانند قیمت بیت کوین کش را به بالای 730 دلار برسانند، روند صعودی ممکن است از سر گرفته شود.

 از طرف دیگر، اگر قیمت دوباره از 720 دلار کاهش یابد، خرس ها سعی می کنند قیمت را به 631 دلار کاهش دهند. اگر این سطح حمایت نیز بشکند، کاهش قیمت می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه و سپس به میانگین متحرک ساده 50 روزه گسترش یابد.

منبع: Cointelegraph

 

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود و در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقالات (نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.