تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 9 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 9 بهمن


اتریوم در حال حاضر توانسته سطوح حمایت 1240 و 1220 دلاری را حفظ کند و به نظر می رسد در کوتاه مدت انتظار افزایش قیمت مجدد بالاتر از مقاومت های 1300 و 1320 دلار را دارد. اتریوم سطح حمایت 1200 دلاری را تست کرد اما گاوها توانستند از این سطح حمایت دفاع کنند. در حال حاضر اتریوم با مقاومت نزدیک به سطوح 1290 و 1300 دلاری مواجه است. مقاومت اصلی نزدیک به 1300 دلار است و اگر این سطح حمایت شکسته شود، افزایش مجدد قیمت وجود دارد. در زمان نگارش این مقاله قیمت اتریوم 1293 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 9بهمن

نمودار روزانه اتریوم

درواقع عدم توانایی اتریوم در حفظ سطوح بالاتر از 1400 در 25 ژانویه (6 بهمن) نشان می دهد که خرس ها در سطوح بالاتر سود خود را ثبت می کردند. واگرایی منفی در RSI نشان می دهد که روند صعودی تضعیف شده است. اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1211 دلار) برسانند، احتمالاً دوباره خط روند صعودی را تست می کند بنابراین این یک سطح حمایت مهم است که باید مراقب آن باشید زیرا وقفه در زیر آن نشانگر تغییر احتمالی روند است.

حمایت بعدی در روند نزولی، میانگین متحرک ساده 50 روزه (928 دلار) است. از طرف دیگر ، اگر گاوها بتوانند جهش فعلی قیمت را حفظ کنند، این نشان می دهد که گاوها با افت قیمت خرید می کنند و اگر موفق شوند قیمت اتریوم را به بالای ناحیه مقاومت 1400 تا 1473 دلار برسانند، روند صعودی می تواند با هدف بعدی 1675 دلار از سر گرفته شود.

خرید اتریوم در بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. در واقع در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند. زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید. معاملات در صرافی بیتکس 24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می شود.

همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه بفرمایید.