تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 24 مهر


تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 24 مهر


اتریوم حرکت صعودی خود را تا رسیدن به مقاومت 385 آغاز کرد قیمت اتریوم حتی سطح 390 دلار را شکست و کاملا بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی 100 قرار گرفت. هرچند که قیمت اتریوم بعد از لمس 395 دلار یک روند نزولی را آغاز کرد. خرس‌ها در حال حاضر از مقاومت 395 دلاری دفاع می‌کنند تا قیمت اتریوم را بین 395 تا 308 دلار محدود نگه دارند. با این حال با توجه به تحلیل تکنیکال اتریوم و افزایش تدریجی میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه (363 دلار) و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه مثبت نشان دهنده برتری جزئی برای گاوها است.

تحلیل تکنیکال اتریوم 24 مهر

اگر گاوها قیمت را بالاتر از میانگین‌های متحرک حفظ کنند، امکان دیده‌شدن دوباره سطح 395 دلار وجود خواهد داشت. در صورت موفقیت قیمت اتریوم می تواند رالی قیمت را آغاز کند که ممکن است به بالاترین میزان اخیر خود یعنی 488 دلار برسد.

بر خلاف این فرض اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین‌های متحرک برسانند قیمت اتریوم می تواند به زیر خط روند صعودی ریزش کند. اگر قیمت اتریوم از این سطح حمایت بازگردد گاوها یک بار دیگر تلاش می‌کنند قیمت را به بالای 395 دلار برسانند. در مقابل اگر قیمت به زیر خط روند صعودی ریزش کند منجر به نوسانات محدود قیمت برای چند روز می‌شود.

در روزهای گذشته اتریوم توانست سطح مقاومت 355 دلاری را بشکند و یک روند صعودی را آغاز کند همچنین توانست مقاومت‌های 365 و 370 دلاری را بشکند و اکنون در زمان نوشتن این مقاله قیمت اتریوم 378 دلار است و گاوها در حال تلاش برای حفظ این سطح و ادامه‌ی روند صعودی هستند و اکنون سطح مقاومت های اصلی بعدی در 395 دلار و سپس در 400 دلار قرار دارد.

بازار ارزهای دیجیتال در این ماه نسبت به ماه دسامبر، مقداری ریکاوری را از خود نشان میدهند. حجم کل سرمایه‌ موجود در بازار ارزهای دیجیتال به رهبری بیت کوین، به رقم 250 میلیارد دلار رسید که سهم اتریوم نزدیک به 20 میلیارد دلار بود. تحلیلگران و تریدرها به‌شدت به صعود اتریوم نظر مثبت دارند.

معامله‌گر دیگری با اشاره به نزدیک شدن زمان هاوینگ تصریح کرد، بیت‌کوین سال بسیار صعودی‌ای خواهد داشت و اتریوم نیز به‌دنبال آن خواهد بود. این تحلیلگر هدف کوتاه مدت خود را برای اتریوم به 335دلار افزایش داده است. دیگر عوامل بنیادی برای رشد اتریوم عبارتند از تغییر الگوریتم استخراج آن به الگوریتم اثبات سهام.

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.