تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 2 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 2 بهمن


اتریوم در تاریخ 19 ژانویه به بالاترین سطح خود رسید و این نشان دهنده حاکمیت گاوها است. شیب میانگین های متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI در نزدیکی ناحیه بیشینه خرید نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت در روند صعودی را دارد. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 1309 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 2 بهمن

نمودار روزانه اتریوم

معمولاً ، پس از هر شکست از یک سطح مقاومت قوی قیمت برای تست سطح باز می گردد یا به اصطلاح پولبک دارد. همین امر در قیمت اتریوم اتفاق افتاده است، جایی که گاوها سعی می کنند 1300 دلار را به سطح حمایت تبدیل کنند. در صورت موفقیت، این سطح به عنوان کف جدید عمل می کند. دم بلند نمودارهای شمعی امروز نشان می دهد معامله گران با افت به زیر 1300 دلار خرید می کنند. اگر آنها موفق به بستن قیمت بالاتر از 1300 دلار شوند، قیمت اتریوم ممکن است تلاش کند روند صعودی را از سر بگیرد. اگر گاوها قیمت را به بالای 1438 دلار برسانند، قیمت اتریوم می تواند تا 1675 دلار افزایش یابد. برخلاف این فرض، اگر قیمت اتریوم کاهش یابد و به زیر 1300 دلار برسد، افت بعدی احتمالاً میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1129 دلار) است. با برگشت قیمت از این سطح حمایت، احساسات صعودی باقی خواهد ماند اما اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسانند، ممکن است تنها یک سقف کوتاه مدت قیمت بوده باشد.

در حال حاضر توکن های دیفای روند صعودی را آغاز کردند در حالی که قیمت بیت کوین برای نگه داشتن 35000 دلار به عنوان سطح حمایت تلاش می کند.

با توجه به اینکه طی روزهای گذشته اتریوم موفق شد به رکورد قیمتی جدیدی دست پیدا کند، شماری از تحلیلگران معتقدند که این ارز می تواند به سرعت از محدوده قیمت 1400 دلاری عبور کند.

اصول فاندامنتال قدرتمند اتریوم به این فرضیه قوت بخشیده اند که ممکن است اتر به زودی مقاومت 1400 دلاری را پشت سر بگذارد، بسیاری نیز اکوسیستم رو به رشد دیفای را به عنوان نیروی محرکی بر می شمارند که می تواند اتر (ETH) رابه سمت کشف قیمت هدایت کند. همچنین حجم روزانه معاملات اتریوم در حال حاضر 28 درصد بیشتر بیت کوین است.

سطح حمایت کلیدی: 1280 دلار

سطح مقاومت کلیدی: 1380 دلار

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.