تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 15 آبان


تحلیل تکنیکال اتریوم، پنجشنبه 15 آبان


اتریوم سطح مقاومت 380 دلار را شکست و از 400 دلار عبور کرد. اکنون اتریوم روند صعودی مناسبی را آغاز کرده و گاوها روند نزولی را در خط روند صعودی در تاریخ 3 نوامبر متوقف کردند و این روند تا شکسته شدن خط روند نزولی و مقاومت 395 دلار امروز دنبال کردند. این نشان می دهد که اصلاح کوتاه مدت در اتریوم به پایان رسیده است. در حال حاضر در زمان نوشتن این تحلیل قیمت اتریوم 403 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 15 آبان

نمودار روزانه اتریوم

در تحلیل تکنیکال اتریوم میانگین متحرک نمایی 20 روزه (388 دلار) شروع به افزایش کرده و شاخص قدرت نسبی در ناحیه مثبت قرار گرفته است که نشان می دهد گاوها برتری دارند. اگر آنها بتوانند قیمت اتریوم را به بالای 420 دلار برسانند افزایش قیمت ممکن است تا 450 دلار و سپس به 488 دلار برسد. اما  اگر موفق نشوند و قیمت اتریوم از سطح فعلی ریزش کند و به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (372 دلار) برسد، این روند صعودی بی اعتبار خواهد شد.

قرداد سپرده گذاری اتریوم 2 اکنون فعال است. انتشار قرارداد سپرده‌گذاری در شب انتخابات، اتفاقی بزرگ است. طبق گفته آفری شودون (Afri Schoedon)، قرارداد سپرده گذاری اولین اجرای فیزیکی اتریوم 2 برای کاربران روزمره است. قرارداد سپرده به عنوان پلی بین بلاک چین اثبات سهام آینده (PoS) و شبکه اصلی اثبات کار فعلی (PoW) عمل می کند که با ارزش بازار حدود 40 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

در سطح عملی ، سازندگان اتریوم اکنون می توانند واریز 32 اتریوم مورد نیاز برای شرکت در اتریوم 2 را شروع کنند. هنگامی که 16384 اعتبارسنج، وجوهی معادل 524،288 اتریوم را به قرارداد واریز کردند، زنجیره Beacon ستون فقرات طراحی بلاک چین چندگانه اتریوم 2.0 در آنچه پیدایش رویداد اتریوم 2.0 نامیده می شود، شروع به کار می کند. انتظار می رود طی چند هفته آینده این رویداد برگزار شود.

در سطح وسیع تری، قرارداد سپرده گذاری و زنجیره Beacon که به زودی راه اندازی می شود، گام مهمی در جهت آینده ای است که بنیانگذار اتریوم ، ویتالیک بوترین ، حدود هفت سال پیش پیش بینی می کرد.

بعد از خبر راه اندازی اتریوم 2 تعداد آدرس هایی که حداقل 32 اتریوم را در اختیار داشتند، به بالاترین میزان  126852 رسید. قبل از آخرین افزایش، این رقم از ژوئن سال جاری میلادی حدود 123 هزار دلار تغییر کرده بود و فقط در صدها آدرس نوسان داشت. نرخ هش اتریوم نیز هفته گذشته به 270 تریلیون هش در ثانیه رسید.

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال Bitex24 مراجعه کنید.