تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 9 اسفند


تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 9 اسفند


اتریوم در 24 فوریه نتوانست به بالاتر از 1686 دلار افزایش یابد که نشان می دهد خرس ها از این سطح به شدت دفاع می کنند. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 1503 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 9 اسفند

نمودار روزانه اتریوم

بزرگ ترین آلت کوین در 25 فوریه (7 اسفند) حرکت نزولی را آغاز کرد و به میانگین متحرک ساده 50  روزه  در قیمت 1498 دلار ریزش کرد. اگرچه قیمت امروز به زیر میانگین متحرک ساده 50  روزه کاهش پیدا کرد اما خرس ها نتوانستند پایین ترین سطح 23 فوریه (5 اسفند) را با 1350 دلار بشکنند که نشان دهنده عدم فشار فروش در سطوح پایین تر است.

از این رو گاوها قیمت را مجددا به بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه رسانده اند. اگر آنها بتوانند روند صعودی را حفظ کنند و قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه قرار دهند، می تواند چشم انداز بازآزمایی 2000 دلار را افزایش دهد. از طرف دیگر، اگر قیمت مجدداً از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد، نشان دهنده تغییر احساسات از خرید در افت به فروش در رالی است. اگر خرس ها سطح حمایت 1350 دلاری را بشکنند، اتریوم می تواند  به 1000 دلار کاهش یابد.

اتریوم در روزهای گذشته

کمپانی گری اسکیل 60 میلیون دلار دیگر اتریوم خریده است که معادل بیش از 31500 اتریوم است. این خرید نسبت به خرید قبلی گری اسکیل که حدود 100 میلیون دلار اتریوم بود، کمتر است. این شرکت برای مدتی کوتاه سرعت خرید خود را کم کرد. با این حال، به نظر می رسد سرمایه گذاران دوباره به خرید روی آورده اند که یکی از دلایل آن می تواند افت 35 درصدی قیمت اتریوم از سقف 2050 دلار به کف 1360 دلار و سپس قیمت فعلی این رمزارز در 1630 دلار باشد. در حال حاضر قیمت اتریوم 1503 دلار است.

در رالی اخیر نمی توان تاثیر خرید ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم توسط سازمان های سرمایه گذاری و برندهای معروف را نادیده گرفت. شرکت های بزرگی از جمله ماکرواستراتژی، اسکوئر، گلکسی دیجیتال و گری اسکیل به عنوان نیروی محرکه ای برای ارزهای دیجیتال عمل می کنند.

در روزهای اخیر همچنین ماکرواستراتژی یک میلیارد دلار دیگر بیت کوین خریداری کرد و اکنون 90000BTC دارد. مدیر عامل شرکت ماکرواستراتژی، مایکل سایلور گفت که این شرکت قصد ندارد سرعت خرید بیت کوین خود را پس از خرید یک میلیارد دلار بیت کوین دیگر کاهش دهد.

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.