تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 4 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 4 بهمن


در حال حاضر اتریوم در روند صعودی با مقاومت 1300 دلاری مواجه شد. اتریوم در 21 ژانویه به زیر سطح حمایت 1300 دلاری و میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 1142 دلار سقوط کرد اما امروز گاوها از خط روند صعودی دفاع کردند. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 1260 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 4 بهمن

نمودار روزانه اتریوم

در حال حاضر خریداران در تلاشند قیمت را به بالاتر از مقاومت 1300 دلاری برسانند. در صورت موفقیت، قیمت اتریوم می تواند بالاترین قیمت خود را با قیمت 1438 دلار مجددا تست کند. شکسته شدن قیمت به بالاتر از این مقاومت نشان می دهد که روند صعودی از سر گرفته شده است. هدف بعدی روند صعودی 1675 دلار است. با این حال، اگر قیمت از مقاومت بالایی کاهش یابد، اتریوم می تواند برای چند روز در یک محدوده قبل از شروع روند بعدی، تثبیت شود. اگر قیمت اتریوم پایین بیاید و به زیر خط روند صعودی شکسته شود، خرس ها به بازی برمی گردند.

خرید اتریوم در بیتکس 24

صرافی ها در واقع به عنوان واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کنند و کاربران می توانند با مراجعه به سایت صرافی ها در آن حساب کاربری ایجاد کرده اند مقدار ارز مورد نظر خود را با توجه به قیمت های پیشنهادی موجود خریداری کرده و یا به فروش می رساند. ساده ترین و شاید محبوب ترین راه خرید اتر از طریق صرافی های ارزهای دیجیتال است. صرافی ارزهای دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می‌کنند که صرافی Bitex24 یکی از پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است و از امنیت بالایی برخوردار است.  در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید. معاملات در صرافی بیتکس 24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می شود. همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.  بعد از ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، کیف پول به صورت اتوماتیک برای شما ایجاد می شود. کیف پول سایت به صورت سخت افزاری و از امنیت بالایی برخوردار است. برای خرید اتریوم به سایت Bitex24 مراجعه کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.