تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 2 اسفند


تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 2 اسفند


اتریوم با شکست مقاومت 1869 دلاری روند صعودی خود را از سرگرفت و امروز بزرگترین آلت کوین توانست به سطح روانشناختی 2000 دلار برسد، جایی که خرس ها مقاومت سختی را ایجاد کرده بودند. اگر گاوها بتوانند قیمت اتریوم را بالاتر از خط مقاومت کانال صعودی ببرند، شتاب حرکت می تواند افزایش یابد و اتریوم ممکن است به 2515 دلار برسد. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 2004 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 2 اسفند

نمودار روزانه اتریوم

در تحلیل تکنیکال اتریوم، افزایش شیب میانگین های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی RSI در ناحیه بیشینه خرید نشان دهنده فرماندهی گاوها است. اگر قیمت از سطح مقاومت بالایی کاهش یابد و از میانگین متحرک نمایی 20 روزه  در قیمت 1714 دلار کاهش یابد، این فرض نفی می شود. چنین اقدامی نشان می دهد که معامله گران در سطوح بالاتر سود را رزرو می کنند.

ورود اتریوم به کانال 2000 دلاری

قیمت اتریوم ارز رمزنگاری شده بومی شبکه اتریوم و بزرگ ترین آلت کوین از نظر ارزش بازار، به رکوردی تازه رسید. صبح امروز دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ به لحاظ ارزش بازار برای اولین بار از مرز 2000 دلار عبور کرده و رکورد تازه ای را برای خود به ثبت رساند.

 در زمان نگارش این مطلب، اتر در Coinbase Pro با قیمت 2021 دلا در حال ترید شدن است. داده های CoinGecko نشان می دهد که افزایش قیمت اتریوم طی چند هفته گذشته باعث شده شاست ارزش بازار اتریوم به بالای 225 میلیارد دلار برسد. این رقم از تاریخ 2 فوریه و  همزمان با رسیدن قیمت اتر به تراز 1500 دلار، حدود 30 درصد افزایش یافته است.

ارزش بازار بیت کوین نیز در پی افزایش قیمت این ارز دیجیتال به بیش از 55000 دلار در عمر 12 ساله ی خود برای اولین بار به یک تریلیون دلار رسید.

خرید اتریوم

در حال حاضر یکی از آسان ترین و امن ترین راه های خرید اتریوم از طریق صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران است که بیتکس 24 یکی از امن ترین و مطمئن ترین صرافی های فعال ارز دیجیتال در ایران است. در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریالی برای شما فراهم است. بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 بلافاصله برای شما کیف پول تولید می شود که شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید و اقدام به خرید کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال