تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 18 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 18 بهمن


رالی اتریوم بدون وقفه ادامه دارد و ظاهرا قصد متوقف شدن ندارد! روز گذشته این ارز رمزپایه بزرگ تقریباً در تمام صرافی های بزرگ ارزهای رمزنگاری به جدیدترین رکورد قیمت خود یعنی 1732 دلار رسید و در حال حاضر قیمت اتریوم 1663 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 18 بهمن

نمودار روزانه اتریوم

 اتریوم پس از شکسته شدن در بالاترین سطح تاریخی خود در 2 فوریه (14 بهمن)، شتاب گرفت. در نزدیکی سطح مقاومت 1675 دلاری وقفه ای وجود داشت اما خرس ها حتی نتوانستند قیمت را تا سطح شکست 1447 دلاری پایین بیاورند. اصلاح کم عمق در 4 فوریه (16 بهمن) نشان می دهد که معامله گران تمایلی به ثبت سود ندارند زیرا پیش بینی می کنند روند صعودی بیشتر شود.

در تحلیل تکنیکال اتریوم شیب هر دو میانگین متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI نزدیک به ناحیه بیشینه خرید قرار دارد که نشان دهنده حاکمیت گاوها بر بازار است. هدف بعدی گاوها در روند صعودی 2000 دلار است. اگر قیمت اتریوم کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 1375 دلار برسد، این روند صعودی فاقد اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی منجر به ثبت سود تهاجمی در سطوح بالاتر می شود و ممکن است منجر به تصحیح عمیق تر در میانگین متحرک ساده 50 روزه در قیمت 1087 دلار شود.

ماینرهای اتریوم فقط در یک ساعت 3.5 میلیون دلار درآمد کسب کردند

درآمد استخراج ساعتی اتریوم با بالاترین میزان خود رسیده است. این بدان معنا است که در حال حاضر انجام تجارت در بلاک چین اتریوم بسیار گران است. بر اساس داده های سایت تجزیه و تحلیل Glassnode ، ماینرهای اتریوم امروز در یک ساعت 3.5 میلیون دلار درآمد کسب کردند که یک رکورد جدید است.  داده های Glassnode که امروز منتشر شد، نشان داد که درآمد ماینرهای ETH امروز ، مانند قیمت اتریوم  که به بالاترین قیمت 1756 دلار رسیده است به بالاترین قیمت خود تا به امروز رسیده است. این رکورد به ماینرهای اتریوم کمک کرد تا پردرآمدترین ساعت خود را پشت سر بگذارند.

ماینرهای اتریوم ، رایانه های بسیار قدرتمندی هستند که مسائل پیچیده ریاضی را برای تأیید معاملات در بلاک چین اتریوم حل می کند و درآمد کسب می کنند. بلاک چین اتریوم به ماینرها پاداش می دهد که این کار را در اتریوم جدید انجام می دهد. توجه کنید که 3.5 میلیون دلار سود در ساعت نیست زیرا هزینه برق برای راه اندازی و خنک سازی ماینرها و همچنین هزینه های خود ماینرها باید از درآمد کسر شود.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال