تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 11 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، شنبه 11 بهمن


در طی چند ساعت گذشته اتریوم با یک پرایس اکشن صعودی روبرو شده است. با افزایش قیمت بیت کوین به 38500 دلار، گاوها قیمت اتریوم را به 1440 دلار رساندند. اتریوم در 28 ژانویه (9 بهمن) از میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 1234 دلار برگشت که نشان دهنده این است که گاوها با هر افت قیمت جزئی به شدت خرید می کنند و منتظر اصلاح عمیق تر برای ورود به پوزیشن های لانگ نیستند. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 1339 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 11 بهمن

نمودار روزانه اتریوم

گاوها دیروز قیمت را از مقاومت 1400 دلاری بالاتر بردند و در حال حاضر تلاش می کنند تا سطوح بالاتر را حفظ کنند. آنها اگر موفق شوند قیمت اتریوم را بالای 1400 دلار را حفظ کنند، رسیدن به بالاترین قیمت در 1473 دلار امکان پذیر است. با رسیدن قیمت به این سطح، راه برای آغاز رالی قیمت به 1675 دلار و سپس 2000 دلار هموار خواهد شد.

شیب صعودی میانگین های متحرک برتری گاوها را نشان می دهد اما واگرایی منفی در شاخص قدرت نسبی (RSI) به ضعیف شدن حرکت اشاره دارد. اگر خرس ها بتوانند قیمت اتریوم را زیر خط روند صعودی برسانند و حفظ کنند، نشان دهنده تضعیف روند صعودی است.

اتریوم در روز گذشته شاهد یک رالی قیمت در کنار بیت کوین بود , قیمت بیت کوین از 32000 دلار به 38500 دلار افزایش یافت که در نتیجه ی تغییر در بیوگرافی توییتر ایلان ماسک به #bitcoin بود.  این موضوع بر تمام آلت کوین های مهم نیز تاثیر گذاشت از جمله اتریوم که سبب افزایش قیمت 8 درصدی اتریوم شد. اما فعلاً تمرکز بر روی بیت کوین است.

یک تحلیل گر پیش بینی می کنند یک حرکت انفجاری در انتظار اتریوم است که قیمت اتریوم را در چند هفته آینده به 3000 دلار می رسد. وی خاطرنشان می کند که ارز رمزنگاری شده به محض اینکه از بالاترین حد خود عبور کند ، احتمالاً کشف قیمت خواهد داشت که به آن اجازه می دهد تا به 3000 دلار برسد، اگر همان الگوی بیت کوین را کپی کند.

در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله (نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه بفرمایید.