تحلیل تکنیکال اتریوم، سه‌شنبه 7 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، سه‌شنبه 7 بهمن


اتریوم پس از رسیدن به بالاترین سطح جدید در 1480 دلار روند نزولی را شروع کرد و حدود 10 درصد کاهش یافت. قیمت اتریوم در حال حاضر به سطح حمایت 1300 و 1275 دلار نزدیک می شود. در روند صعودی، مقاومت عمده در نزدیکی سطح 1365 دلار تشکیل شده است.  در زمان نگارش این مقاله قیمت اتریوم 1310 دلار است.

نمودار روزانه اتریوم 7 بهمن

نمودار روزانه اتریوم

برای شروع یک افزایش قیمت جدید، باید حرکت صعودی به بیش از مقاومت های 1365 دلار و 1385 دلار ادامه یابد. بسته شدن موفقیت آمیز قیمت بالاتر از مقاومت 1385 دلار می تواند سرعت روند صعودی را افزایش دهد. مقاومت عمده بعدی نزدیک به سطح 1450 دلار و 1480 دلار است اما اگر خرس ها قیمت اتریوم را به زیر سطح حمایت 1350 دلار برسانند، قیمت ممکن است به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1195 دلار) ریزش کند. اما بازگشت شدید قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان می دهد که گاوها در سطوح پایین تر اقدام به خرید می کنند.

 بنابراین خریداران سعی می کنند روند صعودی را از سر بگیرند. اگر آنها بتوانند قیمت را به بالای 1500 دلار برسانند، اتریوم می تواند تا 1675 دلار افزایش یابد. برعکس، اگر خرس ها قیمت اتریوم را به زیر سطح روند صعودی برسانند، ممکن است قیمت به سطح حمایت 840 دلار سقوط کند و این نشان دهنده تغییر روند است.

خرید اتریوم در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. در واقع در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند. زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید. معاملات در صرافی بیتکس 24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می شود.

همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.