تحلیل تکنیکال اتریوم، دوشنبه 27 بهمن


تحلیل تکنیکال اتریوم، دوشنبه 27 بهمن


اتریوم پس از آنکه نتوانست از مقاومت 1850 دلاری عبور کند با افت شدیدی روبرو شد و 8 درصد کاهش قیمت داشت. در حال حاضر قیمت اتریوم 1716 دلار است و در نزدیکی 1760 دلار با مقاومت شدیدی روبرو است.

نمودار ساعتی اتریوم 27 بهمن

نمودار ساعتی اتریوم

در روندصعودی اولین مقاومت عمده نزدیک به سطح 1750 دلار است و مقاومت عمده بعدی نزدیک به 1760 دلار است. اما مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح 1790 و 1800 دلار در حال شکل گیری است

اگر اتریوم نتواند سطوح مقاومت 1750 و 1760 دلاری را پشت سر بگذارد، می تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. در روند نزولی، اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح 1700 دلار است.

حمایت اصلی نزدیک به سطح 1660 دلار خواهد بود. اگر در نزدیکی سطح 1700 دلار قیمت شکسته شده و ادامه این حرکت تا زیر سطح 1600 برسد، قیمت می تواند سطح حمایتی 1600 دلار را لمس کند.

اتریوم از نگاه سرمایه گذاران

برخی از جمله مارک کوبان، سرمایه گذار میلیاردر، معتقدند که پلتفرم دیفای پتانسیل این را دارد که  تحول عظیمی در سیستم مالی در آینده ایجاد کنند و سرمایه گذاری زیادی در پلتفرم دیفای انجام داده است و از آنجا که بیشتر این نوآوری ها بر بستر بلاک چین اتریوم اتفاق می افتد، کوبان معتقد است که اتر (ETH) کم کم به یک منبع ذخیره ارزش بهتر و قابل اعتمادتری نسبت به بیت کوین تبدیل می شود.

همچنین گری اسکیل بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال، نیز در روزهای گذشته توجه خاصی به اتریوم داشته است و 100000 اتریوم خریداری کرد.

از این رو، به نظر می رسد که تقاضا برای اتریوم، با افزایش درخواست سرمایه گذاران، رشد داشته باشد، چرا که گری اسکیل، عملیات خود را برای سرمایه گذاران، مجدد از سر می گیرد.

توجه سازمان های نهادی به اتریوم، راه اندازی قراردادهای آتی مبتنی بر اتریوم، فعالیت کسانی که در اتریوم 2 سرمایه خود را استیک می کنند و رکورد جدید قیمت بیت کوین نیز به رشد اتریوم کمک کرده است.

سطح حمایت کلیدی: 1700 دلار

سطح مقاومت کلیدی:  1760 دلار

 

در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید اتریوم از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال