پلتفرم معاملات بیتکس 24 چیست؟


پلتفرم معاملات بیتکس 24 چیست؟


صرافی ارزهای دیجیتال‌ متداول ترین روش برای خرید ارز دیجیتال هستند. صرافی‌ها پلتفرم‌هایی هستند که به کاربران امکان می‌دهند ارزهای دیجیتالی را با ارز فیات (پول فیزیکی) خریداری کنند. صرافی ها این کار را از طریق دفتر سفارش یا دفترکل انجام می دهند. دفتر سفارش ابزاری می باشد که لیست همزمان سفارش های یک دارایی ویژه را به نمایش می‌گذارد و نشانگر تمایل خریداران و فروشندگان و همینطور نمایش دهنده‌ی عرضه و تقاضای آن دارایی‌ است . که با دستورالعمل‌های خرید یا فروش مطابقت دارد. این دستورالعمل ها به ترتیب "قیمت پیشنهادی خرید" و "قیمت پیشنهادی فروش" خوانده می شوند. دفتر  فروش معمولا نه تنها برای تبادل‌کننده‌ها مفید واقع میشوند بلکه به شفافیت بازار کمک می‌کنند، چرا که حاوی اطلاعات مهمی هستند.

صرافی ارزهای دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می‌کنند که صرافی Bitex24 یکی از پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است و از امنیت بالایی برخوردار است و معاملات در صرافی Bitex24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می‌شود. همچنین پشتیبانی سایت نیز به صورت 24 ساعته می‌باشد.

در حال حاضر چهار ارز بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و تتر در صرافی Bitex24 قابل خرید و فروش هستند و در آینده کوین‌های بیشتری افزوده خواهد شد.

صرافی Bitex24

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex24 مراجعه کنید.