نحوه واریز و برداشت ریالی در صرافی بیتکس 24


نحوه واریز و برداشت ریالی در صرافی بیتکس 24


پس از احراز هویت در صرافی بیتکس 24، می توانید در سایت فعالیت داشته باشید. در ادامه نحوه واریز و برداشت ریالی در صرافی بیتکس 24 را توضیح خواهیم داد.

بعد از وارد کردن آدرس سایت، در صفحه اول شماره تلفن همراه خود را وارد کنید سپس روی ورود سریع کلیک کنید و کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود به پنل کاربری کلیک کنید.برای واریز وجه به کیف پول خود در نوار بالای پنل کاربری، بر روی کیف پول کلیک کرده و وارد کیف پول خود در سایت بیتکس 24 شوید.

واریز و برداشت وجه در صرافی Bitex24

 

سپس در ردیف پول ریالی بر روی قسمت واریز کلیک کنید و مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد کنید. بعد از وارد کردن مبلغ مورد نظر بر روی افزایش موجودی کلیک کنید. به این ترتیب وارد درگاه بانکی می‌شوید. توجه داشته باشید که واریز وجه تنها از طریق کارت‌های تایید شده توسط سایت امکان پذیر است. در ضمن محدودیتی برای ثبت کارت بانکی وجود ندارد و امکان تغییر کارت وجود دارد. همچنین تمامی واریز و برداشت های ریالی از طریق درگاه مستقیم بانک مرکزی انجام می‌شود و جایی برای نگرانی وجود ندارد.اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی پرداخت کلیک کنید. بعد از انجام تراکنش مبلغ مورد نظر در کیف پول سایت شما اضافه خواهد شد.

واریز و برداشت وجه در صرافی Bitex24

 

برای برداشت وجه از سایت نیز وارد کیف پول خود شوید و در قسمت برداشت در ردیف کیف پول ریالی کلیک کنید و سپس مبلغ مورد نظر را وارد کنید و با انتخاب شماره‌ی شبا بر روی برداشت کلیک کنید. سپس درخواست شما به درگاه بانکی ارسال می‌شود و واریز وجه صورت می‌گیرد.

واریز و برداشت وجه در صرافی Bitex24

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex2 مراجعه کنید.