نحوه فروش ارز دیجیتال در بیتکس 24


نحوه فروش ارز دیجیتال در بیتکس 24


 بسیاری از دارندگان ارز دیجیتال بخشی از دارایی خود را می فروشند تا بتوانند در ارزهای فیاتی که بخش اعظم اقتصاد سنتی به آن نیاز دارد، معامله کنند. فروش ارز دیجیتال با فروش سایر دارایی های مالی متفاوت است. فروشندگان ارز دیجیتال می توانند برای فروش کوین خود از صرافی‌های ارزهای دیجیتال استفاده کنند. صرافی بیتکس 24 یکی از صرافی‌های مطمئن و معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال است.

فروش ارز دیجیتال در صرافی Bitex24

صرافی بیتکس 24

جهت فروش کوین در باکس فروش بر روی قسمت فروش کلیک کنید. می‌توانید موجودی کیف پول خود را که با رنگ سبز مشخص شده است را مشاهده کنید. برای وارد کردن کوین مورد نظر جهت فروش بر روی باکس اول دوبار کلیک کنید و میزان کوین مورد نظر خود را وارد کنید. سپس قیمت پایه برای سفارش خود به تومان وارد کنید که با توجه به کارمزد سایت مقدار کوین دریافتی را محاسبه می‌کند و به شما نشان می‌دهد. پس از تکمیل اطلاعات بر روی ثبت درخواست کلیک کنید. قیمت پایه، قیمت پیشنهادی شما است که با آن قصد فروش کوین را دارید.

به این ترتیب درخواست شما ثبت می‌شود و در قسمت درخواست‌های فروش می‌توانید سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید تمامی سفارشات خود را در سفارشات باز مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به لغو آنها کنید.

صرافی بیتکس 24

برای فروش سریع می‌توانید بر روی موجودی کیف پول که با رنگ سبز نشان داده شده است کلیک کنید و تمامی آن را به باکس اول انتقال دهید و یا می‌توانید مقدار مورد نظر خود را با دوبار کلیک کردن در باکس اول وارد کنید. سایت با توجه به بهترین درخواست خرید، میزان پول دریافتی شما را محاسبه می‌کند و در باکس دوم به شما نشان می‌دهد. سپس با توجه به کارمزد شما می‌توانید میزان پول دریافتی را مشاهده کنید. در نهایت با کلیک کردن بر روی ثبت درخواست فروش شما انجام می‌شود و مقدار پول دریافتی به کیف پول شما اضافه خواهد شد و فروش شما در باکس آخرین معاملات ثبت می‌شود.

صرافی بیتکس 24

برای فروش میزان کوین مورد نظر با استفاده از حد ضرر، در باکس اول میزان کوین خود را با توجه به موجودی کیف پول خود وارد کنید. از سفارش حد ضرر زمانی استفاده می‌شود که قیمت در حال کاهش است ولی قصد دارید در محدوده خاصی وارد معامله شوید. سپس قیمت پایه (Stop) و قیمت پایه را وارد کنید و روی ثبت درخواست کلیک کنید. سفارش شما در سفارشات باز به رنگ نارنجی ثبت می‌شود و زمانی که قیمت کوین به میزان قیمت (Stop)  رسید سفارش شما با قیمت پایه وارد شده ثبت خواهد شد.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex24 مراجعه کنید.