نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24


نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24


راحت ترین راه برای به دست آوردن ارز دیجیتال خرید آن با ارز فیات می باشد. خرید ارز دیجیتال با ارز فیات (پول فیزیکی) یک انتخاب محبوب برای کسانی است که در مورد این فناوری علاقه دارند و برای اولین بار قصد یادگیری این تکنولوژی را دارند و خواهان تبدیل برخی از دارایی‌های فیات خود را به ارز دیجیتال هستند.

شاید خرید ارز دیجیتال در نگاه اول به خصوص در مقایسه با سرمایه گذاری دارایی‌های فیزیکی مانند ارز فیات، پیچیده به نظر برسد اما با برخی از اولین مراحل ابتدایی هر کس می تواند ارز دیجیتال خرید و فروش کند.

برای خرید ارز دیجیتال ابتدا باید پول لازم برای خرید را داشته باشید. در مرحله‌ی بعد نیاز به یک کیف پول دیجیتالی برای نگهداری کوین‌های خود را دارید. یکی دیگر از مراحل مهم خرید ارز دیجیتال احراز هویت است که صرافی مطمئن شود شما همان شخصی هستید که کوین را خریداری کرده‌اید. در آخر دسترسی به صرافی قابل اعتماد است که صرافی بیتکس 24 یک صرافی مطمئن و معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال است.

خرید ارز دیجیتال در صرافیBitex24

صرافی بیتکس 24

بعد از احراز هویت در سایت بیتکس 24 می‌توانید در پلتفرم معاملاتی فعالیت داشته باشید و ارز دیجیتال خرید و فروش کنید. برای ورود به بازار حرفه ای بیتکس 24، ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود سریع کلیک کنید. کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید سپس بر روی ورود به پنل کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

با کلیک کردن بر روی عکس پلتفرم معاملات وارد بازار حرفه‌ای خرید و فروش ارز دیجیتال Bitex24 شوید. شما همچنین می‌توانید در پنل کاربری خود بر روی بازار حرفه‌ای که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا وارد پنل معاملات شوید.

صرافی بیتکس 24

جهت خرید کوین در باکس خرید بر روی قسمت خرید کلیک کنید. می‌توانید موجودی کیف پول خود را که با رنگ سبز مشخص شده است را مشاهده کنید. برای وارد کردن کوین مورد نظر جهت خرید بر روی باکس اول دوبار کلیک کنید و میزان کوین مورد نظر خود را وارد کنید. سپس قیمت پایه برای سفارش خود به تومان وارد کنید که با توجه به کارمزد سایت مقدار کوین دریافتی را محاسبه می‌کند و به شما نشان می‌دهد. پس از تکمیل اطلاعات بر روی ثبت درخواست کلیک کنید. قیمت پایه، قیمت پیشنهادی شما است که با آن قصد خرید کوین را دارید.

به این ترتیب درخواست شما ثبت می‌شود و در قسمت درخواست‌های خرید می‌توانید سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید تمامی سفارشات خود را در سفارشات باز مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به لغو آنها کنید.

صرافی بیتکس 24

برای خرید سریع می‌توانید بر روی موجودی کیف پول که با رنگ سبز نشان داده شده است کلیک کنید و تمامی آن را به باکس اول انتقال دهید و یا می‌توانید مقدار مورد نظر خود را با دوبار کلیک کردن در باکس اول وارد کنید. سایت با توجه به بهترین درخواست فروش، میزان کوین دریافتی شما را محاسبه می‌کند و در باکس دوم به شما نشان می‌دهد. سپس با توجه به کارمزد شما می‌توانید میزان کوین دریافتی را مشاهده کنید. در نهایت با کلیک کردن بر روی ثبت درخواست خرید شما انجام می‌شود و مقدار کوین مورد نظر به کیف پول شما اضافه خواهد شد و خرید شما در باکس آخرین معاملات ثبت می‌شود. همچنین شما می‌توانید میزان کوین خود را در کیف پول مشاهده کنید.

صرافی بیتکس 24

برای خرید کوین با استفاده از حد ضرر نیز در باکس اول میزان کوین مورد نظر خود را وارد کنید. از سفارش حد ضرر در خرید زمانی استفاده می‌شود که قیمت در حال افزایش است  ولی از محدوده‌ی خاصی مثلا شکستن مقاومت خاصی می‌خواهید وارد معامله شوید از این مدل سفارش استفاده می‌کنید.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex24 مراجعه کنید.