نحوه ثبت نام و احراز هویت در صرافی بیتکس 24


نحوه ثبت نام و احراز هویت در صرافی بیتکس 24


امروزه اگر قصد خرید ارز دیجیتال را داشته باشید با احراز هویت مواجه می شوید. در احراز هویت یک فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند. زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

احراز هویت در  صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیز به منظور جلوگیری از جرایمی مانند پولشویی، کلاهبرداری از طریق عدم پرداخت ارز دیجیتال، فرار مالیاتی، دزدی و هک حساب‌های بانکی انجام می‌شود.

بنابراین نکته‌ای که در مسئله احراز هویت باید مدنظر داشته باشید این است که در درجه اول برای حفاظت از سرمایه و دارایی مشتریان انجام می‌شود و ممکن است این پروسه گاهی وقت‌گیر باشد اما باید به یاد داشته باشیم که این اعتماد دوطرفه به سود همه‌ی مردم است.

نحوه احراز هویت در Bitex24

برای ثبت نام در صرافی Bitex24 بعد از وارد کردن آدرس سایت در صفحه‌ای که باز می‌شود شماره تلفن همراه خود را وارد کنید سپس روی ورود سریع کلیک کنید.

احراز هویت در بیتکس 24

 

سپس کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود به پنل کلیک کنید.

احراز هویت در بیتکس 24

 

پس از ورود به پنل کاربری به منظور احراز هویت در بیتکس 24 و فعالیت در سایت روی مشخصات کاربری کلیک کنید.

احراز هویت در بیتکس 24

 

صفحه‌ای مطابق زیر برای شما باز می‌شود که شامل سه قسمت مشخصات، شماره کارت و عکس می‌باشد.

احراز هویت در بیتکس 24

 

ابتدا مشخصات خود را وارد کنید در وارد کردن اطلاعات شخصی خود دقت کنید چرا که در صورت تغییر مشخصات، احراز هویت شما مجددا باید بررسی گردد.

پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، شماره کارت و شماره شبا کارت بانکی خود را وارد کرده و بروی اضافه کردن کارت کلیک کنید البته توجه داشته باشید تنها کارت مربوط به صاحب اکانت قابل قبول است و واریز و برداشت وجه تنها از طریق کارت‌های تایید شده در سایت امکان ‌پذیر است.

در نهایت برای تکمیل احراز هویت عکس خود را که در آن کارت بانکی،  کارت ملی و یادداشتی با محتوای جهت احراز هویت در سایت بیتکس 24 با ذکر تاریخ در دست دارید انتخاب کنید.

 احراز هویت در بیتکس 24

 

پس از انتخاب عکس برای تکمیل اطلاعات، تیک پایین قوانین بیتکس را مطالعه کردم و موافقم را بزنید. در نهایت بر روی بروزرسانی اطلاعات کلیک کنید.

پس از ثبت اطلاعات احراز هویت شما تا حداکثر 12 ساعت صورت خواهد گرفت.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex24 مراجعه کنید.