بازار حرفه‌ای بیتکس 24


بازار حرفه‌ای بیتکس 24


همه ی ارزهای دیجیتال در یک پلتفرم معامله نمی شوند و هیچ بازار مرکزی برای معاملات کل ارزهای دیجیتال تشکیل نشده است. در ایران صرافی‌های آنلاین زیادی هستند که می‌توانید از آنها ارزهای دیجیتال شناخته‌شده مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، تتر، ریپل، بیت‌کوین‌کش و … را بخرید یا به آنها بفروشید که صرافی بیتکس 24 یک پلتفرم معاملاتی معتبر ارزهای دیجیتال است که در حال حاضر چهار ارز بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و تتر در این صرافی قابل خرید و فروش هستند.

ارز دیجیتال نوعی پول نقد دیجیتالی است که افراد را قادر می‌سازد که در یک چارچوب دیجیتالی مبادلات خود را انجام دهند. ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین برای مبادلات خود استفاده می‌کنندکه بلاک چین یک فناوری غیرمتمرکز است یعنی به هیچ نهاد یا دولتی وابسته نیست.

ارزهای دیجیتال به چند دلیل منحصر به فرد هستند. این ارزها، به عنوان یک سیستم نقدی الکترونیکی عمل می‌کنند که متعلق به هیچ نهاد یا دولتی نیست.  در واقع از ویژگی‌های خوب ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز بودن آنهاست. یک بانک مرکزی یا زیرمجموعه از کاربرانی که بتوانند قوانین این ارزها را تغییر دهند وجود ندارد. غیر متمرکز بودن شبکه‌های ارزهای دیجیتال باعث می‌شود که در مقابل دستبردها وکلاهبرداری‌ها بسیار مقاوم باشند. در مقابل برای دسترسی به یک شبکه متمرکز کافی است سرور اصلی را مختل کنید.

از جمله سایت‌های ایرانی که خرید ارز دیجیتال را ساده‌تر کرده‌اند و اعتبار خوبی نیز دارد صرافی Bitex24 است.

بازار حرفه‌ای Bitex24

برای ورود به بازار حرفه ای بیتکس 24، ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود سریع کلیک کنید. کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید سپس بر روی ورود به پنل کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

با کلیک کردن بر روی عکس پلتفرم معاملات وارد بازار حرفه‌ای خرید و فروش ارز دیجیتال Bitex24 شوید. شما همچنین می‌توانید در پنل کاربری خود بر روی بازار حرفه‌ای که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا وارد پنل معاملات شوید.

بازار حرفه ای بیتکس 24

 

توجه داشته باشید که قبل از فعالیت در سایت باید احراز هویت خود را تکمیل کنید. در صرافی‌های آنلاین نیاز به احراز هویت دارید به این معنی که باید تصویر کارت ملی، کارت بانکی و سلفی خودتان را برای آنها بفرستید. اینکار برای جلوگیری از کلاهبرداری انجام می‌شود.

در صفحه باز شده در بالای صفحه می‌توانید بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال که شامل بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و تتر می‌شود را مشاهده کنید و با کلیک کردن بر روی ارز دیجیتال مورد نظر بازار خرید و فروش آن ارز برای شما نشان داده خواهد شد. در بازار هر ارز می‌توانید اطلاعات بیشترین و کمترین قیمت را در بالای صفحه ببینید همچنین حجم معاملات در 24 ساعت گذشته به شما نشان داده می‌شود.

در سمت چپ تصویر شما می‌توانید گزارش معاملات انجام شده در سایت را مشاهده کنید که شامل اطلاعات: قیمت پایه، زمان و مقدار کوین معامله شده می‌باشد. در این باکس تراکنش‌های خرید به رنگ سبز و تراکنش‌های فروش به رنگ قرمز است نمایش داده شده است.

در پایین صفحه می‌توانید درخواست‌های خرید را در باکس خریداران و درخواست‌های فروش را در باکس فروشندگان که توسط کاربران ثبت شده است را مشاهده کنید.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به سایت صرافی Bitex24 مراجعه کنید.