خرید و فروش بیت کوین


خرید و فروش بیت کوین


تمایل برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران در حال افزایش است و افرادی بیشتری با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا می شود و قصد ورود و تجارت در این صنعت را دارند.

بیت کوین با مزایای زیادی که دارد سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. از مهمترین ویژگی های بیت کوین می توان به غیرمتمرکز بودن، حفظ هویت کاربر، محدود بون بیت کوین (تنها 21 میلیون بیت کوین وجود دارد)، سریع و قطعی بودن تراکنش های بیت کوین اشاره کرد.

در ایران نیز از سال 1398 ارزهای دیجیتال به رسمیت شناخته شده اند و خرید و فروش ونگهداری ارز دیجیتال در ایران کاملا قانونی است. حتی استخراج ارزهای دیجیتال نیز در ایران قانونی است اما لازم به کسب برخی از مجوزهای لازم می باشد.

بیت کوین از فناوری  peer-to-peer  استفاده می کند و به هیچ نهاد مرکزی و یا دولتی وابسته نیست و توانایی زیادی برای ایجاد تحول در سیستم مالی را در آینده دارد و می توانند باعث افزایش امنیت در تراکنش های مالی، عدم محدودیت در زمان و مکان، کارمزد اندک در تراکنش ها، شفاف بودن تراکنش ها و جلوگیری از بروز کلاه برداری شوند. بنابراین اگر شما نیز می خواهید وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید و بخشی از این فناوری بزرگ باشید، همین امروز اقدام کنید. برای آشنایی با نحوه خرید بیت کوین مقاله "خرید بیت کوین" را مطالعه کنید.

خرید و فروش بیت کوین در ایران

برای به دست آوردن ارز دیجیتال راه های زیادی وجود دارد اما در حال حاضر خرید از صرافی ارز دیجیتال امن ترین، مطمئن ترین و آسان ترین روش ممکن است.

صرافی های ارز دیجیتال متعددی در جهان فعالیت می کنند که می توان به صرافی بایننس (Binance)، بیتمکس (BitMEX)، بیتفینیکس (Bitfinex)، کوین بیس (Coinbase) به عنوان معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان اشاره کرد. اما بیشتر این صرافی ها به دلیل تحریم های مالی علیه ایران، برای کاربران ایرانی فیلتر هستند و امکان خرید و فروش بیت کوین از طریق صرافی های بین المللی امکان پذیر نیست. اما راه های دیگری برای کاربران ایرانی وجود دارد که صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران محبوب ترین راه خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است. در حال حاضر صرافی های ارز دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می کنند که بیتکس 24 یکی از معتبرترین و امن ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است.

بازار حرفه ای بیتکس 24

پلتفرم حرفه ای بیتکس 24

خرید و فروش بیت کوین در بیتکس 24

بیتکس 24 با طراحی آسان و امن امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربران ایرانی مهیا کرده است. صرافی بیتکس 24 یک پلتفرم معاملاتی معتبر ارزهای دیجیتال است. در این صرافی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت ریالی برای کاربران مهیا است.

اولین قدم برای خرید ارز دیجیتال از جمله بیت کوین از طریق صرافی های ارز دیجیتال احراز هویت است. در احراز هویت شخص باید هویتی که مدعی آن شده است را اثبات کند. توجه کنید احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال به منظور جلوگیری از جرایمی مانند پولشویی، فرار مالیاتی و کلاهبرداری هایی از این قبیل انجام شود و از آنجایی که این صرافی ها با سرمایه مردم سروکار دارند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 بلافاصله و به صورت اتوماتیک برای شما کیف پول شخصی ایجاد می شود و همچنین به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود. در واقع برای اینکه بتوانید مبادلات بیت کوین را انجام دهید و از دیگران بیت کوین بخرید به یک آدرس کیف پول نیاز دارید که تقریباً همان کارکرد شماره‌ ۱۶ رقمی کارت بانکی شتاب را دارد.

بنابراین در مرحله بعد برای خرید ارز دیجیتال در بازار حرفه ای بیتکس 24 باید کیف پول سایت خود را شارژ کنید. تمامی واریز و برداشت ها در بیتکس 24 از طریق درگاه بانکی انجام می شود. بعد از شارژ کیف پول می توانید اقدام به خرید بیت کوین در بازار حرفه ای بیتکس 24 کنید.

 اما توجه کنید قبل از ورود به بازار ارزهای دیجیتال بهتر است در مورد این ارزها و روند آنها مطالعه کنید چرا که بیت کوین در کل تاریخ 12 ساله ی خود با نوسانات قیمت شدیدی رو برو بوده است. در زمان نگارش این مقاله بیت کوین در یک سیر صعودی و بازار گاوی قرار دارد و قیمت در حال حاضر 47133 دلار است. بنابراین توصیه ما به شما این است هیچگاه کل سرمایه خود را روی یک ارز سرمایه گذاری نکنید تا در صورت افت قیمت ها ضرر زیادی متحمل نشوید.

در بازار حرفه ای بیتکس 24 می توانید به صورت 24 ساعته اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی 24 ساعت و به صورت تمام وقت پاسخگو کاربران است.

یکی دیگر از مزیت های صرافی بیتکس 24 این است که تمامی معاملات به صورت P2P  انجام می شود یعنی کاربران به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را خرید و فروش کنند.

حجم معاملات نیز یک ویژگی مهم یک صرافی ارز دیجیتال است که باید به آن دقت کنید. در واقع هرچه حجم معاملات در یک صرافی ارز دیجیتال بالا باشد یعنی کاربران بیشتری در آن حضور دارند و این نشانه ای است که کاربران زیادی به این صرافی اعتماد دارند. بیتکس 24 نیز با 20 هزار کاربر فعال از حجم معاملات بالایی برخوردار است.

بنابراین بیت کوین یک انقلاب پولی و تکنولوژیکی است که در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد و می تواند تحول عظیمی در سیستم مالی ایجاد کند. بیت کوین هدف بزرگی را دنبال می کند که آن ایجاد یک سیستم پرداخت و بانکداری دیجیتال امن است. اگر می خواهید جزئی از این فناوری باشید همین امروز اقدام به خرید بیت کوین کنید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24 راهنماهای (نحوه واریز و برداشت های ریالی در بیتکس 24 و نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه بفرمایید.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین به سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.