خرید بیت کوین


خرید بیت کوین


خرید آسان و امن ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت ها در بیتکس 24 تجربه کنید. سایت صرافی بیتکس 24 با طراحی آسان و امن به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی به کاربران خدمات ارائه می دهد.

پلتفرم حرفه ای بیتکس 24

پلتفرم حرفه ای بیتکس 24

صرافی بیتکس 24 یک پلتفرم معاملاتی معتبر ارزهای دیجیتال است. در این صرافی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت ریالی برای کاربران مهیا است. همچنین با ارائه خدمات کیف پول امکان نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول های شخصی را برای کاربران به صورت ایمن فراهم ساخته است.

معاملات در پلتفرم حرفه ای بیتکس 24 به صورت P2P انجام می شود یعنی کاربران به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را خرید و فروش کنند.

در واقع صرافی ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین راه های خرید ارز دیجیتال هستند. اما توجه کنید صرافی که انتخاب می کنید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. بیتکس 24  یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران است که با ارائه خدمات خرید و فروش ارز های دیجیتال به کاربران در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد.

حجم معاملات نیز یک ویژگی مهم یک صرافی ارز دیجیتال است که باید به آن دقت کنید. در واقع هرچه حجم معاملات در یک صرافی ارز دیجیتال بالا باشد یعنی کاربران بیشتری در آن حضور دارند و این نشانه ای است که کاربران زیادی به این صرافی اعتماد دارند. بیتکس 24 نیز با 20 هزار کاربر فعال از حجم معاملات بالایی برخوردار است.

 قدم اول برای خرید ارز دیجیتال احراز هویت است. در واقع امروزه اگر قصد خرید ارز دیجیتال را داشته باشید در وهله ی اول با احراز هویت مواجه می شوید. در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند.

زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

احراز هویت در  صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیز به منظور جلوگیری از جرایمی مانند پولشویی، کلاهبرداری از طریق عدم پرداخت ارز دیجیتال، فرار مالیاتی، دزدی و هک حساب‌های بانکی انجام می‌شود.

بنابراین نکته‌ای که در مسئله احراز هویت باید مدنظر داشته باشید این است که در درجه اول برای حفاظت از سرمایه و دارایی مشتریان انجام می‌شود و ممکن است این پروسه گاهی وقت‌گیر باشد اما باید به یاد داشته باشیم که این اعتماد دوطرفه به سود همه‌ی مردم است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، راهنمای نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24 را مطالعه بفرمایید.

بعد از تایید احراز هویت، برای خرید بیت کوین به وسیله کارت بانکی باید کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید. در صرافی های ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقداربیت کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24 راهنماهای نحوه واریز و برداشت های ریالی در بیتکس 24 و نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24 را مطالعه بفرمایید.

آیا خرید بیت کوین در ایران قانونی است؟

در سال 98، بیت کوین و ارزهای دیجیتال در ایران  به رسمیت شناخته شدند. بنابراین خرید و فروش بیت کوین و نگهداری آن در ایران کاملا قانونی است و صرافی ارزهای دیجیتال زیادی در ایران فعالیت می کنند که بیتکس 24 یکی از معتبرترین و امن ترین صرافی ارزهای دیجیتال فعال در ایران است.

علاوه بر قانونی بودن خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران، استخراج ارزهای دیجیتال یا به اصطلاح ماینینگ نیز در ایران قانونی است اما قبل از آن مستلزم به دریافت مجوزهای لازم و گذراندن مراحل قانونی دارید.

آینده بیت کوین

بیت کوین از فناوری peer-to-peer  استفاده می کند و به هیچ نهاد مرکزی و یا دولتی وابسته نیست. مدیریت معاملات و صدور بیت کوین بصورت جمعی توسط شبکه انجام می شود. بیت کوین منبع باز است و هیچ کس مالک و یا قادر به کنترل آن نیست و همه می توانند در آن شرکت کنند. از طریق این ویژگی‌های منحصر به فرد، بیت کوین قابلیت های هیجان انگیزی دارد.

محبوبیت بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش است و هر روز شاهد پیوستن افراد بیشتری به این صنعت نو ظهور هستیم. همچنین بخش های تجاری بیشتری استقبال از این ارز جدید را آغاز کرده اند و همگی تلاش می کنند که بیت کوین را به جریان اصلی سیستم مالی وارد کنند در واقع قصد دارند بیت کوین را به یک ارز تبدیل کنند نه یک دارایی یا یک ابزار مالی و از ویژگی های منحصر به فرد آن نهایت استفاده را ببرند.

 برای رسیدن به این هدف بزرگ، لازم است افراد زیادی وارد این فناوری شوند. بنابراین اگر شما هم می خواهید در این تحول و ارتقا عظیم سیستم مالی نقش داشته باشد و از سیستم مالی سنتی با هزینه های زیاد خارج شوید، همین امروز اقدام کنید.

بنابراین بیت کوین یک انقلاب پولی و تکنولوژیکی است که در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد و می تواند تحول عظیمی در سیستم مالی ایجاد کند. بیت کوین هدف بزرگی را دنبال می کند که آن ایجاد یک سیستم پرداخت و بانکداری دیجیتال امن است. اگر می خواهید جزئی از این فناوری باشید همین امروز اقدام به خرید بیت کوین کنید.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه بفرمایید.