صرافی تتر


صرافی تتر


در میان برترین ارزهای رمزنگاری شده تتر از چند جهت برجسته است. برخلاف سایر دارایی های رمزنگاری نسبتاً ناپایدار که نوسان قیمت زیادی دارند، تتر یک استیبل کوین است. تتر با Bitfinex که یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت ارزهای دیجیتال است مرتبط می باشد، تتر ارز دیجیتال بومی نیست که به اکوسیستم یک بلاک چین متصل باشد بلکه ارز دیجیتال تتر در ابتدا روی لایه اومنی (Omni)، بستری روی بلاک چین بیت کوین توزیع شد اما اکنون روی بلاک چین‌هایی از جمله اتریوم، بیت کوین کش، ترون و الگورند هم عرضه می‌شود به این ترتیب دسترسی به آن بسیار آسان است. گرچه به دلیل ارزش ثابت آن لزوماً یک سرمایه گذاری جذاب مانند بیت کوین یا اتریوم نیست اما ابزاری محبوب است که برای دسترسی به بازارهای رمزنگاری استفاده می شود و گاهی اوقات یک شاخص قوی از حرکت های آینده بازار است.

تتر ابتدا در اوایل سال ۲۰۱۴ با نام ریل کوین (Realcoin) راه‌اندازی شد اما کمی بعد در ماه نوامبر، توسط شرکت iFinex ، مالک تشکیلات تتر و صاحب صرافی ارز دیجیتال بیت فینکس (Bitfinex) که آن را پایه‌گذاری نموده است، دوباره نام‌گذاری شد. معاملات تتر در Bitfinex در سال 2015 آغاز شد و از آن زمان این ارز ارتباط تنگاتنگی با این صرافی دارد.

استیبل کوین ها به طور کلی یک سرمایه گذاری قوی محسوب نمی شوند زیرا ارزش آنها به طور پیش فرض با دارایی دیگری مرتبط است، در مورد USDT ، یک دلار آمریکا است و با نوسانات مشابه سایر دارایی های رمزنگاری مواجه نیستند.

عرضه تتر نسبت به نیاز بازار و در دوره‌های زمانی مختلف از سوی شرکت آیفینکس انجام می شود و به صرافی بیتفینکس وارد می‌شوند و سپس از آنجا توسط معامله‌گران به صرافی‌های دیگر می‌روند. بنابراین با این‌که تراکنش‌های   USDT غیرمتمرکز است و برروی شبکه بلاک‌ چین ‌های بزرگی انجام می‌شود، توزیع واحدهای آن کاملاً متمرکز است و نمی‌توان آن را یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز نامید.

معمولاً زمانی که بازار بیت‌کوین و آلت کوین‌ها سیر نزولی پیدا می‌کند، معامله‌گران برای حفظ ارزش دارایی دیجیتال خود به تتر پناه می‌برند. تتر در اوایل سال 2016 در جایگاه سی ام ارزهای دیجیتال قرار داشت اما با روند رو به رشدی که داشت در سال 2019 توانست با پشت سر گذاشتن ارز دیجیتال ریپل و بعد از بیت کوین و اتریوم در جایگاه سوم ارزهای دیجیتال قرار بگیرد. با توجه به فراز و نشیب‌های اخیر بازار ارزهای دیجیتال، تتر همچنان محبوب است و حجم معاملات روزانه آن به میلیاردها دلار می‌رسد. به طور کلی استیبل کوین‌ها در ماه‌های اخیر به یکی از موضوعات جذاب دنیا تبدیل شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و فروش تتر مقالات "خرید تتر" و "فروش تتر" را مطالعه بفرمایید.

خرید تتر

برای خرید تتر و سایر دارایی های ارز دیجیتال بهترین کار مراجعه به سایت صرافی های ارز دیجیتال است که با یک جستجو در اینترنت یک لیست از این صرافی ها به شما نشان داده می شود. اما از آنجایی که به دلیل تحریم های مالی اکثر این صرافی ها برای کاربران ایرانی فیلتر است بهترین راه خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال فعال در ایران است که بیتکس 24 یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است.

در واقع صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند و معاملات در این صرافی ها به صورت  Peer to Peer  یا همتا به همتا انجام می شود. بیتکس 24 یکی از صرافی هایی است که معاملات در آن به صورت  P2P انجام می شود و شما می توانید بدون واسطه و به صورت ریالی ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. اکثر این صرافی ها خدمات کیف پول نیز به کاربران ارائه می دهد که امکان نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول های شخصی را برای کاربران به صورت ایمن فراهم می کنند.

بنابراین امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله تتر از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. بیتکس 24 یکی از معتبر ترین صرافی های آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است.

صرافی بیتکس 24

بیتکس 24 یکی از صرافی های فعال ارزهای دیجیتال در ایران است. در این صرافی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت ریالی برای کاربران مهیا است.

سایت صرافی بیتکس 24 با طراحی آسان و امن به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی به کاربران خدمات ارائه می دهد. همچنین با ارائه خدمات کیف پول امکان نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول های شخصی را به کاربران ارائه می دهد. همچنین خرید و فروش در بیتکس 24 به صورت  P2P انجام می شود یعنی کاربران به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنند.

در اکثر صرافی های ارز دیجیتال در ابتدا باید احراز هویت انجام دهید. توجه کنید که احراز هویت به دلیل جلوگیری از جرایمی مانند پول شویی، کلاهبرداری و فرار مالیاتی انجام می شود. در بیتکس 24 نیز در ابتدا باید احراز هویت انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ئبت نام و احراز هویت در بیتکس 24 مقاله " نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24" را مطالعه بفرمایید.

در مرحله بعد نیاز به ثبت شماره کارت و شماره شبا بانکی خود جهت واریز و برداشت های ریالی دارید و بعد از شارژ کیف پول خود در سایت می توانید وارد بازار حرفه ای بیتکس 24 شوید و ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر جهت نحوه شارژ کیف پول مقاله  نحوه واریز و برداشت ریالی را در بیتکس 24  مطالعه بفرمایید. بعد از شارژ کیف پول می توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را در بازار حرفه ای بیتکس 24 به صورت P2P خریداری کنید برای اطلاعات بیشتر مقاله نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24 را مطالعه بفرمایید.

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش تتر به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.